KAMPANYALAR

KAMPANYALAR

Kayaşehir Araç Kiralama


Kayaşehir Araç Kiralama

Araç kiralama günümüz koşulları dolasıyla çok yaygın bir hale gelmiştir.Artan araç satın alma maliyetlerinden dolayı bireyler ve kurumlar araç kiralama sektörüne yönelmiştir.Oto  kiralama sektöründe ise insanlar düşük yakıt tüketimine sahip uygun fiyatlı araçları kiralamayı tercih etmektedir.Bizde kayaşehir araç kiralama olarak kalıcılık felsefemiz ile birlikte yaptığımız çalışmalarla 16 yıldır kurulduğumuz günden bu güne kadar bu çalışmalarımıza ara vermeden devam etmekteyiz.Kayaşehir oto kiralama hizmeti sunan firmamız müşterilerine her geçen gün daha kaliteli hizmetleri verebilmek amacıyla sizlere hizmet vermeye devam etmektedir.Kayaşehirde araç kiralamak isteyen her müşterimize aracını ücret almadan adresine kadar teslim ediyor yine ücret almadan adresinden teslim alıyoruz.

...

Kayaşehir Oto Kiralama


Kayaşehir Oto Kiralama

Günümüz koşulları göz önünde bulundurulduğu zaman araç kiralamak araç satın almaktan daha uygun bir duruma gelmektedir.
Araç kiralamak isteyen müşteriler ise hem ihtiyaçlarını karşılayan hemde bütçelerine  uygun bir aracı kiralamak istemektedirler.Bu kriterlerden en önemlileri ise aracın dizel ve uygun fiyatlı olmasıdır.Söz konusu maliyetler olduğu zaman insanlar dikkatlı tercihler yaparak ucuz dizel araç kiralama hizmetinden faydalanmak istemeyi tercih etmektedirler.Ati oto kiralama olarak bizde kayaşehirde araç kiralamak isteyen müşterilerimize en kaliteli hizmeti en uygun fiyata sunmak istemekteyiz.Kayaşehir araç kiralama hizmetleri Ati oto kiralamada siz değerli müşterilerimizi bekliyor.Üstelik aracını ücretsiz olarak adresinize kadar teslim ediyor yine adresinizden ücretsiz olarak teslim alıyoruz.

...

Bahçeşehir Vaditepe Oto Kiralama


Vaditepe Bahçeşehir’in en değerli ve en büyük arazisi üzerinde hayata geçirilen Vaditepe Bahçeşehir;
hepimizin özlediği o sımsıcak mahalle kültürünü, modern yaşamın kent olgusu içinde kendine has üslubuyla yeniden yorumlamış.Şehrin içinde doğayla iç içe bir yaşam biçimi sunulmuş.Bizde bahçeşehir vaditepe de yaşayan,araç kiralamak isteyen müşterilerimize kiralamış oldukları aracı ücretsiz olarak teslim ediyor yine ücretsiz olarak teslim alıyoruz.Vaditepe oto kiralama hizmetleri Ati oto kiralama da.

...

İstanbul Giyimkent Araç Kiralama


1985 Mayıs ayında  “S.S. İstanbul Giyim Eşyası İmalat ve Toptan Satıcıları Toplu İşyeri Yapı Kooperatifi” olarak kuruluş işlemlerini başlattılar. 25-30 yıl öncesini hatırlayanlar, O günlerde İSTOÇ`un temelinin atıldığını, Perşembe pazarının yerine PERPA`nın, Unkapanı’ndaki kuru gıdacıların yerine  MEGA CENTER ın yapıldığı ve  Yeni HAL ın Bayrampaşa ya taşındığını bilirler.

Araç kiralamak, günümüz koşullarının her geçen gün daha da yaygınlaşan bir hizmetidir. Araç satın alındığında sadece gidilecek yerlere daha rahat ve daha keyifli gitmek ile kalmamakta beraberinde birçok masrafı da getirmektedir. Bu nedenle de kişiler bütçe yetersizliğinden dolayı araba satın almak yerine araç kiralama imkânlarından faydalanmayı tercih etmektedirler..

Bizde giyimkent’de yer alan müşterilerinizin bireysel ve kurumsal araç kiralama ihtiyaçlarına cevap vermek istemekteyiz.Giyimkent’de ki müşterilerimiz araç kiralamak için telefon numalarımızdan bizleri arayabilir yada web sitemiz üzerinden rezervasyon formu doldurabilirler.

...

İstanbul Tekstilkent Araç Kiralama


İstanbul’da tekstil toptan ticareti ve küçük üretim birimlerinin bulunduğu başta Sultanhamam ve  Osmanbey piyasaları olmak üzere çeşitli bölgelerde karşı karşıya bulunulan alt yapı yetersizliği,    ulaşım ve nakliye güçlükleri, düzensiz yapılaşma, yeterli güvenlik unsurlarından yoksunluk gibi  sorunları ortadan kaldırmayı ve tekstil sektörünü çağdaş mekanlara kavuşturmayı hedefleyen tekstilkent kooperatifi 1986 yılında kurulmuştur.

Araç kiralamak, günümüz koşullarının her geçen gün daha da yaygınlaşan bir hizmetidir. Araç satın alındığında sadece gidilecek yerlere daha rahat ve daha keyifli gitmek ile kalmamakta beraberinde birçok masrafı da getirmektedir. Bu nedenle de kişiler bütçe yetersizliğinden dolayı araba satın almak yerine araç kiralama imkânlarından faydalanmayı tercih etmektedirler..

Bizde tekstilkent’de yer alan müşterilerinizin bireysel ve kurumsal araç kiralama ihtiyaçlarına cevap vermek istemekteyiz.Tekstilkent’de ki müşterilerimiz araç kiralamak için telefon numalarımızdan bizleri arayabilir yada web sitemiz üzerinden rezervasyon formu doldurabilirler.

...

İstoç Batışehir Araç Kiralama


TEM Otoyolu na cepheli bir konumda yükselen Avrupa nın en büyük projelerinden biri olan Batışehir de araç kiralamak isteyen müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun araç kiralama seçenekleri ati oto kiralama da.Üstelik batışehir de yer alan müşterilerimize araçlarını biz teslim ediyoruz.Hemde herhangi bir fiyat farkı almadan.

...

İkitelli Organize Sanayii Bölgesi Araç Kiralama


İstanbul un özellikle tarihi yarımada (Fatih-Eminönü), Kağıthane ile Haliç çevresine yayılan, çıkardıkları atık,duman, gürültü vb. gibi insan sağlığına zararlı unsurlarla çevreyi kirleten, bu suretle kente ve kent insanına zarar veren, şehircilik açısından olumsuz bir durum ortaya çıkaran küçük ve orta boy sanayi işletmelerini,meskun alanlar dışında, şehircilik ilkelerine uygun ve her türlü altyapısı hazırlanmış alanlarda toplayarak,çevreye zarar vermeden faaliyetlerinin sürdürmelerini sağlamaktır.Bizde ikitelli organize sanayii bölgesinde bulunan müşterilerimizin bireysel ve kurumsal oto kiralama ihtiyaçlarına uygun çözümler sunuyoruz.İstediğiniz araçları en uygun fiyat seçenekleriyle sizlere sunuyoruz.İkitelli organize sanayii bölgesinde oto kiralamak isteyen müşterilerimize herhangi bir fiyat farkı almadan ücretsiz araç  teslim ediyoruz.

...

Ucuz Dizel Araç Kiralama


 Araç kiralamak, günümüz koşullarının her geçen gün daha da yaygınlaşan bir hizmetidir. Araç satın alındığında sadece gidilecek yerlere daha rahat ve daha keyifli gitmek ile kalmamakta beraberinde birçok masrafı da getirmektedir. Bu nedenle de kişiler bütçe yetersizliğinden dolayı araba satın almak yerine araç kiralama imkânlarından faydalanmayı tercih etmektedirler. Piyasada çok fazla sayıda bulunan araç kiralama firmalarında verilen ücret içerisinde bir depo yakıt, yüksek güvenlik önlemleri ve daha birçok özellik de bulunmaktadır. İstenilen bebek koltuğu, navigasyon ve diğer bütün özellikler ekstra ücrete tabiidir.

                Kişiler daha uygun fiyata araç kiraladıktan sonra kiralanan süre boyunca da uygun fiyatlar ile sürüş keyfi yaşamak istemektedirler. Bu nedenle de çok fazla sayıda kişinin araç tercihi ucuz dizel araçlardan yana olmaktadır. Bu araçların yakıt türleri diğerlerine göre çok daha uygun olmakta olup müşterilerin bütçelerini de zorlamamaktadır. Söz konusu maliyet olduğunda kişiler oldukça dikkatli seçimler yapmakta ve bu nedenle de ucuz dizel araç kiralama imkânlarından faydalanmak istemektedir. Her geçen gün daha da büyük bir öneme sahip olmaya başlayan bütçe konularında araç kiralama firmaları da çeşitli uygulamalar yaparak müşterilerine en kaliteli ve en uygun fiyatları sunmaya devam etmektedirler. Geniş araç filosuna sahip olan araç kiralama firmalarında uzman ve profesyonel kişiler tarafından araçların kontrolleri yapılmakta ve sürüş sırasında meydana gelebilecek olağan dışı her problem ortadan kaldırılmaktadır. Bütün bunlardan sonra kişilere sadece kiraladıkları araçların keyfini yaşamak ve sevdikleri ile en güzel zamanları geçirmek kalmaktadır.

                Araç firmaları müşterilerin çok daha uzun süreler boyunca araç kiralayabilmeleri için ucuz dizel araç kiralama imkânlarını daha da genişleterek sunmaya devam etmektedir. Bu araçlarda bulunan yakıt türü çok daha uygun ve çok daha kolay bulunabildiğinden dolayı müşterilerin de tek tercihi haline gelmektedir. Bu gibi nedenlerden dolayı var olan araç firmaları araçlarındaki yakıt türünü çok daha fazla tercih edildiğinden dolayı dizel olarak değiştirmektedirler. Bu da kişilerin ucuz dizel araç kiralama imkânlarından faydalanmasını sağlamaya devam etmektedir. 

...

Hyundai Accent Blue Kiralama


 En az 1 gün ve en çok ise yıllık olarak kiralanabilen araçlar kişiler için son derece avantajlı bir durum haline gelmektedir. Toplu taşıma araçlarını kullanmak yerine bu araçları kiralamak kişilerin çok daha tercih ettiği bir durumdur. Bu nedenle de piyasada her geçen gün yeni bir araç kiralama firması kurulmakta ve müşterilere çok daha kaliteli hizmetler sunulmaktadır. Hemen herkesin istediği bir durum haline gelen kendi aracına sahip olmak, bu firmalar sayesinde mümkün bir hale gelmektedir. Bu firmalar sayesinde kişiler arzu ettikleri araçları diledikleri süreler boyunca kullanabilmektedirler.

                Hyundai markasının her geçen gün daha farklı modelleri piyasaya sürmesi ile birlikte kişilerin de oldukça büyük bir ilgi göstermesini sağlamaktadır. Üretilen araçların genellikle aile arabası olması ile birlikte ailelerin toplu taşıma araçlarını tercih etmek yerine bu araçları kiralamasına sebep olmaktadır. Hyundai Accent Blue kiralama her geçen gün daha da yaygınlaşmakta ve bu araç modeli firmalardan talep edilmektedir. Müşterilerin yoğun ilgisini gören bu araç, firmalar tarafından da filolarına eklenmektedir. Bu araç modelinde kişilerin her türlü istekleri son derece eksiksiz bir şekilde karşılanmaktadır. Araçların içerisinin son derece konforlu olması ve geniş ailelerin de içerisine rahatça sığabilmeleri bu aracın daha büyük bir keyif ile tercih edilmesini sağlamaktadır. Gün geçtikçe daha da yoğun bir ilgi görmeye devam eden Hyundai Accent Blue, üretildiği günden itibaren hemen her ailenin tek vazgeçilmezi haline gelmiştir.

                Bebek sahibi olan ya da küçük bir çocuğa sahip olan aileler için bu araç modellerine bebek koltuğu koyulabilmekte olup aynı zamanda özellikle de şehir dışına çıkacak olan müşterilerin yol bulma problemlerini ortadan kaldırabilmek için özel navigasyon cihazları da eklenmektedir. Böylelikle kişilerin ihtiyaçları Hyundai Accent Blue kiralama ile birlikte ortadan kaldırılmaktadır. Firmalar müşterilerinin ekstra isteklerini de oldukça profesyonel bir şekilde dikkate almakta ve yerine getirmektedir. Kişiler kendilerine sunulan bu eşsiz kalitedeki hizmetlerden son derece memnun kalmakta ve Hyundai Accent Blue kiralama işlemlerinden çok daha büyük bir keyif almaktadır.

...

Bebek Koltuğu İle Araç Kiralama


 Bebekler, ailelerin en kıymetli varlıklarıdır. Onların yaşamlarını en kolay hale getirmek ve aynı zamanda yaşam alanlarındaki her bir noktayı en güvenilir hale getirmek her ebeveynin görevidir. Ev ya da arabada bebeklere ait özel bir alanın oluşturulması gerekmektedir. Bu sayede hem evdeki yaşamları ve hareketleri son derece kolay olabilirken araç içerisinde geçen sürede de en güvenilir zamanlar yaşanmaktadır. Bu gibi sebeplerden dolayı da bebek koltuğu hemen her araçta bulunması gerekmektedir. Birçok firma bu koltukların üretimini yapmakta olup müşterilerin istek ve ihtiyaçlarını giderebilmek için çalışmalarına ara vermeden devam etmektedir.

                Bebek koltuğu ile araçlar sayesinde hem ailelerin gönülleri ferah kalabilirken bebekler de daha keyifli vakitler geçirebilmektedir. Bir arabaya sahip olamayan kişiler aileleri ile daha keyifli vakitler geçirebilmek için araç kiralama hizmetlerinden faydalanmaya devam etmektedirler. Böylelikle hem çocukları hem de kendileri son derece güzel zamanlar yaşayabilmektedirler. Küçük bir bebeğe ya da ufak yaşta bir çocuğa sahip olan aileler bebek koltuğu ile araç kiralama imkânlarından faydalanmak istemektedirler. En uygun fiyatlarda en güvenilir hizmetleri sunan ve son derece geniş bir araç filosuna sahip oto kiralama firmaları sayesinde kişiler ihtiyaçlarını karşılayabilme imkânına sahip olabilmektedirler. Oto kiralama firmalarında bulunan araçlarda yer alan araçlarda kişilerin talepleri doğrultusunda bebek koltuğu da bulunmaktadır. Bu bebek koltuğu sayesinde olağan dışı herhangi bir durum halinde de bebekler son derece güvenilir bir konumda olmaktadır. Bu gibi sebeplerden dolayı da aileler için bebek koltuğu ile araç kiralama oldukça önemli bir hal almaktadır.

                Piyasada var olan oto kiralama firmalarında yer alan araçlar, müşterilerin isteklerini karşılayabilmek adına sürekli olarak geliştirilmektedir. En yüksek teknolojilerin kullanıldığı ve aynı zamanda eksiksiz bir donanımın bulunduğu bu araçlar sayesinde müşterilerin memnuniyetleri en yüksek seviyelerde tutulmaktadır. Her geçen gün daha fazla sayıda ailenin tercih ettiği bebek koltuğu ile araç kiralama hizmetleri ile birlikte firmaların çalışmaları ile daha da ileri bir konuma getirilmekte olup müşterilerin hizmetine sunulmaya devam edilmektedir. 

...

Dizel Otomatik Araç Kiralama


 Günümüz koşulları göz önünde bulundurulduğunda ve hayat şartlarının da gün geçtikçe daha da zor olmaya başladığından dolayı her istenilen aracın satın alınabilmesi son derece imkânsız bir durumdur. Fakat bu araçları satın almak yerine bütçeye uygun olan araçları kiralayabilmek çok daha kolay ve çok daha avantajlı bir durum olmaktadır. Bu gibi nedenlerden ve zorunluluklardan dolayı da kişiler ihtiyaç ve istekleri doğrultusunda diledikleri araçları kiralayarak hem işlerini yerine getirmekte hem de hayalini kurduğu o arabada son derece keyifli vakitler geçirmektedirler. Bu nedenle de araç kiralama kişiler için oldukça keyifli bir durum olmaya başlamakta olup gün geçtikçe de yaygınlaşmaktadır.

                Araç kiralama aşamalarında kişiler hem ihtiyaçlarını gideren bir aracı tercih etmekte olup aynı zamanda bütçelerine de uygun bir aracı kiralamak istemektedirler. Bu nedenle de özellikle de yakıt türü, araç kiralamada son derece önemli bir kriter haline gelmektedir. Birçok araç kiralama firması müşterilerine birbirinden farklı yakıt türüne sahip olan araçları sunmaya devam etmektedir. Oldukça fazla sayıda kişi dizel otomatik araç kiralama seçeneklerinden birisini tercih etmektedir. Bu araçlar çok daha az yakıt harcamakta olup aracın yakıt masrafını en az seviyeye düşürmektedir. Bu gibi nedenler de kişilerin maliyetlerini göz önünde bulundurduğunda son derece önemli bir hale getirmektedir. Dizel arabalara yakıt bulmak da son derece kolaydır. Hemen her istasyonda bu araçlara yakıt bulunabilmektedir. Aynı zamanda dizel otomatik araç kiralama hizmetlerinde son model otomatik vites araçlar bulunmaktadır. Bu vites türündeki araçlar özellikle de uzun yolda kişilere büyük bir keyif vermektedir. Sürüş keyfini en yüksek seviyeye çıkaran otomatik vites ve aynı zamanda yakıt türünü en alt seviyeye indiren dizel araçlar, müşterilerin memnuniyetlerini en yüksek seviyede tutmaya devam etmektedir.

                Her geçen gün daha da farklı araçların müşterilerin hizmetine sunulması ile birlikte kişilerin tercih seçeneklerinde de bir artış söz konusu olmaktadır. Dizel otomatik araç kiralama gün geçtikçe müşterilerin daha da ilgisini çeken ve tercih ettiği bir hizmet olmaktadır. 

...

Ati İstanbul Filo Kiralama Hizmetleri


 Araç kiralama işlemleri büyük bir sorumluluk ve deneyim gerektirir. Piyasada çok fazla sayıda firma müşterilerine araç kiralama konusunda hizmet vermeye devam etse de bu işi hakkını vererek yapan firma sayısı son derece azdır. Bu nedenle de kişiler ihtiyaç ve istekleri doğrultusunda bir araç kiralamak istediklerinde birçok kriteri göz önünde bulundurmaktadır. Bu kriterlerden en önemlisi de kaliteli bir araç kiralama firması ile çalışmaktır. Özellikle de filo kiralama hizmetlerinden faydalanacak olan kişiler için tercih edilecek firmaların önemi son derece büyük olmaktadır.

                Araç kiralama firmaları arasında piyasadaki kararlı duruşu ve kalıcılık felsefesi ile birlikte yaptığı çalışmalar ile adından söz ettirmeye devam eden Ati oto kiralama firması, kurulduğu günden bu güne kadar çalışmalarına ara vermeden devam etmektedir. Böylelikle müşterilere verilebilecek en kaliteli hizmetler verilebilirken aynı zamanda geniş filosu sayesinde her bütçeye uygun araçlar sunulabilmektedir. Ati oto kiralama firması kişilere sadece şahsi araçlar kiralamaz iken aynı zamanda filo kiralama imkânlarını da sunmaya devam etmektedir. Ati İstanbul filo kiralama hizmetleri bu konuda çok fazla sayıda müşterinin yüzünü güldürmeyi başarmaktadır. Oto kiralama söz konusu olduğunda en hızlı çözümleri müşterilerine sunduğu gibi aynı zamanda müşterilerin isteklerini de büyük bir başarıyla karşılamaya devam etmektedir. Filo kiralama işlemleri diğer şahsi oto kiralama işlemlerinden daha da teferruatlıdır. Bu nedenle de kişiler filo kiralama hizmetlerinden faydalanmadan önce başarılı bir firma arayışına girmektedirler. Çok fazla sayıda kişinin tek tercihi haline gelen Ati İstanbul filo kiralama hizmetleri ile piyasadaki yerini sabitlemeyi başarmıştır.

                Misyonu ve vizyonu ile her zaman bir numara olmaya devam eden Ati İstanbul filo kiralama hizmetleri ile birlikte kişiler arzu ettikleri araç filolarını diledikleri süreler boyunca kiralayabilmektedirler. Her geçen gün daha fazla sayıda kişinin tercih etmeye başladığı filo kiralama işlemlerindeki bütün gereksiz işlemler de bu başarılı firma tarafından ortadan kaldırılmaktadır. Böylelikle müşteriler en uygun fiyatlar ile birlikte oldukça hızlı bir şekilde araç filolarını kiralayabilme imkânına sahip olabilmektedirler. 

...

Dünya Ticaret Merkezi Oto Kiralama Hizmeti


                                Türkiye’nin ve hatta tüm dünyanın en önemli şehirlerinden biri haline gelen İstanbul’da son derece ciddi bir sorun haline gelmektedir. Bu son derece büyük şehirde özellikle de şehir dışından gelen kişilerin en büyük istekleri trafik sorunu yaşamadan işlerini yerine getirmek ve şehrin güzelliğini doyasıya yaşamaktır. Herkes kendi aracına sahip olamayabilse de oto kiralama hizmeti sunan firmalar ile birlikte herkes dilediği araca binebilmektedir.

                                Dünya Ticaret Merkezi oto kiralama hizmeti sunan firmalar müşterilerine her geçen gün daha kaliteli hizmetleri sunabilmek adına çalışmalarına ara vermeden devam etmektedirler. Bu firmalarda müşterilere günün her saati en kaliteli hizmetler verilmektedir. Böylelikle kişiler diledikleri her an kendi ihtiyaç ve isteklerini giderebilen araçlara sahip olabilme imkânına ulaşabilmektedirler. Son derece geniş bir filoya sahip olan bu firmalarda hemen her bütçeye uygun araçlar bulunmaktadır. Bu araçlar içerisinde bebek sahibi ailelere yönelik olarak özel bebek koltuğu bulunmakta, en yüksek güvenlik sistemler de bulunmakta ve aynı zamanda müşterilerin konforları da en yüksek seviyelerde tutulmaktadır. Böylelikle müşteriler şehirdeki trafik ne kadar yoğun olursa olsun diledikleri yere en kolay ve en hızlı şekilde gidebilme imkânına sahip olabilmektedirler. Dünya Ticaret Merkezi oto kiralama hizmeti ile birlikte verilen araç kiralama hizmetlerinde aynı zamanda müşterilerin gereksiz teferruatlarla da uğraşmaları ortadan kaldırılmaktadır. Uzun süreler boyunca yapılan evrak işlemleri bu firmalar tarafından halledilmekte olup müşteriler en kısa sürede araçlarına sahip olabilmektedir.

                                Araç kiralamak düşünüldüğünden çok daha ciddi bir iş olduğundan kişilerin oto kiralama hizmetlerini en doğru ve güvenilir şekilde sunan firmaları tercih etmeleri son derece büyük bir öneme sahip olmaktadır. Piyasada çok fazla sayıda oto kiralama firması bulunmasına rağmen kişiler Dünya Ticaret Merkezi oto kiralama firmalarını tercih etmekten büyük bir mutluluk duymaktadırlar. Güvenilir ve hızlı araç kiralamanın keyfine varan kişiler, kendilerine gösterilen bu eşsiz kalitedeki hizmetlerden son derece büyük bir memnuniyet duymakta ve bu oldukça kaliteli olan firmaları sürekli olarak tercih etmeye de devam etmektedirler. 

...

Fiat Linea Kiralama


 Fiat marka otomobiller müşteriler tarafından birçok sebep ile beğenilmektedir. Görünüşü, ücreti ve diğer bütün imkânları ile kişilerin gönlünü fetheden Fiat arabalar üreticileri tarafından her geçen gün daha da geliştirilmeye devam edilmektedir. Ekonomik ve üst sınıf araçları ile hemen her bütçeye uygun araç filosuna sahip olan bu markada gün geçtikçe daha da kaliteli araçların üretimi yapılmakta ve müşterilerin hizmetine sunulmaktadır. Fiat Linea ise bu markanın üretmiş olduğu ve hemen herkes tarafından da beğenilen bir araba modelidir.

                Günlük, haftalık ya da aylık olarak araç kiralamak satın almaktan çok daha avantajlıdır. Çünkü kaliteli araç kiralama firmaları ile birlikte kiralanan araçlarda firmalar tarafından kasko ve sigorta işlemleri de ücrete dâhil olarak yapılmaktadır. Kişilerin kiraladıkları süre boyunca yaşanan her türlü olağan dışı kazalarda oluşan hasarlar oto kiralama firmaları tarafından ödenmektedir. Bu nedenle de kişiler bu tür özellikleri ve diğer araç özelliklerinden dolayı Fiat Linea kiralama seçeneğini tercih etmektedirler. Tamamen bir aile arabası özelliğine sahip olan bu aracın içerisine kişiler bebeklerinin de daha güvenli bir şekilde seyahat edebilmesi için bebek koltuğu gibi özellikleri de eklettirebilmektedir. Oto kiralama söz konusu olduğunda önemli olan yakıt türü gibi kriterlerde de Fiat Linea oldukça avantajlı olabilmektedir. Bu aracın içerisinde çok fazla sayıda kişinin de tercih ettiği dizel yakıt kullanılabilmektedir. Böylelikle kişilerin özellikle de şehirlerarası yaptığı yolculukları çok daha uygun fiyatlarda gerçekleşmektedir. Son yıllarda çok fazla sayıda kişinin tek tercihi haline gelen otomatik vites de Fiat Linea kiralama ile birlikte sahip olunabilinen diğer özellikler arasında yer almaktadır.

                Araç kiralamanın günümüz koşullarında daha avantajlı olması ile birlikte kişiler tarafından da sürekli olarak tercih edilmesi meydana gelmektedir. Bu gibi nedenler ise piyasadaki araç kiralama firmalarının artışına neden olmaktadır. Fiat Linea kiralama ise hemen her firma tarafından müşterilere sunulan bir hizmet olmaya devam etmektedir. Bu aracın kiralanmasını sağlayan ender kalitedeki firmalar müşteriler tarafından da büyük bir memnuniyet ile tercih edilmeye devam edilmektedir. 

...

Dacia Lodgy Kiralama


 Firmalar tarafından araç kiralamak düşünüldüğünden çok daha kapsamlı ve teferruatlı bir işlemdir. Günümüz koşullarında hem firmaları hem de aracı kullanan kişileri koruma altına alabilmek için birbirinden farklı kurallar bulunmaktadır. 18 yaşını doldurmuş olan ve en az 2 yıldır aktif olarak ehliyet sahibi olan kişiler diledikleri araçları kiralayabilme hakkına sahiptirler. Bu hakka sahip olan kişiler ise genellikle uygun fiyatlı ve kaliteli araçları tercih etmektedirler. Bu nedenle de araç kiralama firmaları tarafından kiralanan en yaygın araç Dacia Lodgy olmaktadır.

                Dacia Lodgy kiralama, her geçen gün daha da yaygınlaşmakta olup kişiler tarafından büyük bir keyif ile sürülmektedir. Oldukça rahat olan ve kullanımı sırasında en az sorunu ortaya çıkan Dacia Lodgy birbirinden farklı özellikler ile müşterilerin hizmetine sunulmaktadır. Otomatik vites ile birlikte hiçbir zaman eskimeyecek olan manüel vites bu araçta mevcut olarak bulunmaktadır. Aynı zamanda son yılların en yaygın olarak kullanılan yakıt türü olan dizel yakıtta yine bu araçta mevcuttur. Dacia Lodgy kiralama esnasında ortaya çıkan her türlü prosedür birçok firma tarafından en az seviyeye indirilmektedir. Bu sayede kişiler hayalini kurduğu bu son derece kaliteli araca daha kısa sürede ulaşabilme imkânına da sahip olabilmektedirler. Dacia Lodgy kiralama söz konusu olduğunda kişiler oldukça keyifli olmaktadırlar. Çünkü bu son derece keyifli olan aracın sürüşü son derece kolay olmakta olup müşterilere hiçbir maddi manevi zarar meydana getirmemektedir.

                Araç firmalarının her geçen gün daha da artması ile birlikte müşterilerin istedikleri araca ulaşabilme olanakları da artmaya devam etmektedir. Dacia Lodgy ise piyasaya sürüldüğü ilk günden bu güne kadar hemen herkesin hayalini süsleyen bir araba olmaktadır. Bu nedenle de araba kiralama firmaları bu aracı da geniş filolarına eklemekte ve müşterilerinin hizmetine sunmaktadır. Oldukça fazla sayıda kişi tarafından tercih edilen Dacia Lodgy, her geçen gün daha da geliştirilmektedir. Kişiler kendilerine sunulan bu eşsiz kalitedeki ve uygun fiyatlı hizmetlerden son derece memnun kalmakta ve bu firmaları tercih etmeye devam etmektedir. 

...

Fiat Doblo Kiralama


 Kalabalık bir aileye sahip olan ya da kalabalık bir dost çevresi ile keyifli vakitler geçirmek isteyen kişiler için büyük arabalar son derece avantajlı olmaktadır. Piyasada var olan birçok araba modelleri müşterilerin istekleri doğrultusunda şekillendirilebilmekte olup müşterilerin hizmetine sunulmaktadır. Her geçen gün daha fazla sayıda kişinin kullandığı araç kiralama imkânları ile birlikte kişiler hayallerini kurduğu araçları daha uzun süreler boyunca kullanabilme imkânına sahip olabilmektedirler. Günlük, haftalık, aylık ya da yıllık olarak kiralanabilinen bu araçlar arasında kişilerin en çok tercih ettiği araba modeli ise hiç şüphesiz ki Fiat Doblo olmaktadır.

                Büyük bir ilgi görmeye devam eden ve kullanan herkesin büyük bir memnuniyet duyduğu Fiat Doblo, araç kiralama firmalarının da bünyelerinde bulundurduğu ender araçlardan biri haline gelmektedir. Ülkemizde ve tüm dünyada kabul görmüş bir marka olan Fiat, Doblo model araçlarını ürettiği günden itibaren büyük bir ilgi görmüş ve görmeye de devam etmiştir. Fiat Doblo model araçlar da kendi içerisinde yine müşterilerin ihtiyaçlarına yönelik olarak farklı modellere ayrılmaktadır. Böylelikle kişiler hem Fiat markasının kalitesini yaşayabilirken aynı zamanda bütçelerine uygun olan modeli de oldukça kolay bir şekilde bulabilme imkânına sahip olabilmektedirler. Fiat Doblo kiralama her geçen gün daha da artmakta ve artmaya da etmektedir. Hemen her aileye ve hemen her ihtiyaca yönelik olan bu araç içerisinde kişilerin isteklerine göre farklı özellikler de eklenmektedir. Bebek koltuğu ve özellikle de hızlı geçiş sistemi gibi olmazsa olmaz özellikler ile birlikte araçlar kişilerin hizmetine sunulmakta ve oldukça da büyük beğeniler almaktadır.

                Her geçen gün daha da artmaya devam eden araç kiralama firmalarında müşterilerin memnuniyetleri her şeyden üstte tutulmaktadır. Bu nedenle de müşterilerin oldukça büyük bir keyif ile tercih ettiği Fiat Doblo, hemen her kiralama firmasında bulunmaktadır. Böylelikle kişiler bu araca ihtiyaç duydukları her an oldukça kolay bir şekilde ulaşabilmekte ve diledikleri gibi bu aracın keyfini çıkarabilmektedirler. Bu durum da müşterilerin memnuniyetini en yüksek seviyede tutmayı sağlamaktadır. 

...

Online Oto Kiralama


 Teknolojinin her geçen gün daha da yenilenmesi ve gelişmesi ile birlikte kişilerin hayatları da son derece pratik bir konuma gelmiştir. İnternet üzerinden yapılan alışverişler de oldukça büyük indirimler söz konusu olabiliyorken aynı zamanda en yüksek güvenlik önlemleri de müşterilere sunulmaya devam edilmektedir. Online işlemler her geçen gün hem ülkemizde hem de tüm dünyada büyük bir yaygınlık ile kullanılmaya başlanmıştır. Özellikle de bir ürünün internet üzerinden alınması birçok konuda faydaları da beraberinde getirmektedir.

Son yıllarda internet ile birlikte kullanılmaya başlanan en büyük faydalardan birisi de hiç şüphesiz ki online oto kiralamadır. İnternet üzerinden dilediği arabayı beğenen, bu arabayı diğer arabalar ile saniyeler içerisinde karşılaştırabilme imkanı bulan kişiler bu gibi hizmetlerden son derece memnun kalmışlardır. Bu gibi nedenlerden dolayı da online oto kiralama hizmeti her geçen gün daha da yaygınlaşmaya devam etmektedir. Herkes kendi aracı içerisinde şehirlerarası ya da şehir içinde dilediği gibi keyifli vakitler geçirmek istemektedir. Özellikle de büyük şehirde yaşayan kişiler için toplu taşıma aracını kullanmaktan ziyade kendi aracını kullanmak çok daha keyif vericidir. Bu nedenle kişiler sık sık araç kiralama hizmetlerinden faydalanmayı tercih etmektedirler. Araç kiralama firmalarının kendi web sitelerinde bulunan oldukça geniş bir yelpazeye sahip olan araç modelleri arasından kendi isteği ve ihtiyacı doğrultusunda bir model seçen kişiler için geri kalan diğer bütün prosedürler çok daha hızlı ve kolay bir şekilde devam edebilmektedir. Eski yöntemlerde çok fazla sayıda evrak ve sözleşme gibi kağıtları imzalamak ile geçen süre içerisinde online oto kiralama ile birlikte her türlü detay halledilebilmektedir. Aynı zamanda birçok firma müşterilerine özel olarak online oto kiralama hizmetlerinde özel indirimleri de sunmaktadır. Bu ve daha birçok kaliteli hizmetlerden ötürü de kişilerin tercihleri her geçen gün daha da büyük bir beğeni ile birlikte online oto kiralam hizmetlerinden yana olmaya devam etmektedir. Hem vakit hem de nakitten kazanmak isteyen çok sayıdaki kişinin tek tercihi online oto kiralama hizmeti olmaktadır. 

...

İstanbul Adrese Teslim Oto Kiralama Hizmetleri


 Araba kiralamak günümü koşullarının hızla yaygınlaşttığı bir aktivite olmaya devam ediyor. Herkes kendi imkanları gitmek istediği bir yere gitmek istemekte ve bu nedenle de araba kiralama firmalarına büyük bir rağbet göstermektedir. Gün geçtikçe daha fazla sayıdan kişinin ilgi gösterdiği bu hizmetlere her gün bir yenisi daha da eklenmeye devam etmektedir. Adrese teslim oto kiralama ile birlikte artık kişiler hiçbir zahmete girmeden kendi arabalarındaki konforu kiralık arabalarda yaşayabilme imkanına sahip olabilmektedirler.

 

Adrese teslim oto kiralama hizmetini veren firmalar, müşterilerine oldukça geniş bir model yelpazesi de sunmaya devam etmektedir. Bu modeller arasından kendi istek ve ihtiyaçları doğrultusunda bir tanesini tercih eden kişilere hem ödeme konusunda hem de eve teslim etme konusunda birbirinden güzel imkanlar da sunulmaya devam edilmektedir. Bu gibi hizmetler kişilerin beğenilerini arttırırken aynı zamanda en yüksek seviyede memnun olmalarını da sağlamaktadır. Kendi zevklerine göre tercih ettikleri araba, firmaların yetkilileri tarafından belirtilen adreslere oldukça güvenli bir şekilde götürülmektedir. Müşteri memnuniyetini oldukça etkili bir şekilde kazanmayı başaran adrese teslim oto kiralama hizmetleri ile kişiler hayallerindeki kadar rahat bir kiralama hizmetine sahip olabilmektedirler. Sevdikleri ile diledikleri gibi sürüş keyfi yaşama imkanına sahip olan müşteriler de kendilerine sunulan bu hizmetlerden son derece memnun kalmaktadırlar.

 

Araç kiralama süresi dolduktan sonra yine müşterilere hiçbir zahmet vermeden yetkililer tarafından araçlar teslim alınmaktadır. Böylelikle kişilerin yapması gereken tek şey dilediği araçta dilediği gibi keyifli vakitler geçirmek olmaktadır. Adrese teslim oto kiralama işlemlerinde firmalar sunmuş oldukları bu eşsiz kalitedeki hizmetlerinden ekstra hiçbir ücret almamaktadırlar. Aynı zamanda her türlü evrak işlemlerin de de bir o kadar kolaylık sağlanması, müşterilerin bu hizmeti sunan firmalara yönelmesinde de oldukça etkili olmaktadır. Oldukça sıkı bir rekabetin hüküm sürdüğü araç kiralama piyasasında, adrese teslim oto kiralama hizmetleri firmaların rakiplerinden bir adım önde olmasını sağlamaya devam etmektedir. Adrese teslim oto kiralama hizmetlerinde her geçen gün daha da farklı yenilikler müşterilerin hizmetine sunulmaya devam etmektedir. 

...

MERCEDES BENZ CLA SERİSİ KİRALAMA


 Mercedes-Benz CLA, Alman otomobil üreticisi Mercedes-Benz  tarafından üretilen 4-kapılı bir kompakt sedandır.2012 yılında Concept Style Coupe adıyla ön gösterimi yapılmış, 2013 yılının Ocak ayında C117 model koduyla Kuzey Amerika Dünya Otomobil Fuarında, ardından da Osaka Otomobil Fuarında (CLA 180) tanıtılmıştır.

Ülkemizde CLA 180 CDI, CLA 200 ve CLA 45 AMG 4MATIC versiyonları satılmaktadır.

Ati Oto Kiralama olarak Kurumların araç ihtiyaçlarının karşılanması ve Mercedes Benz CLA kiralamak isteyen  müşterilerimize dönemsel uzun dönemli 1 yıldan 3 yıla kadar araç kiralama ve filo yönetimi hizmeti vermekteyiz. ATİ den uzun süreli araç kiralayan firmalar, finansal ve insan kaynaklarını araçlar için kullanmamış olurlar. Bu kaynakları kendi iş alanlarında daha verimli değerlendirebilirler. Ayrıca şirket bilançosunda likidite sağlanmış olur. 

MALİYET TASARRUFU Uzmanlık alanı Filo Yönetimi olan ATİ Filo Kiralama, bu alandaki önemli girdi kalemlerinde ölçek ekomosinden faydalanarak tasarruf sağlamaktadır. Bu tasarruf müşterilerimize yansımaktadır. 

KONTROL KOLAYLIĞI, DÜZGÜN NAKİT AKIŞI VE ZAMAN TASARRUFU Araç masraflarıyla ilgili %100 kontrole sahip olunur. Düzgün ve kesin nakit akışı sağlanmış olur. Beklenmeyen masraflarla karşılaşılmaz. Araçlarla ilgili personel zaman tasarrufu elde eder. 

365 GÜN VERİM ATİ Yedek Araç Hizmeti sayesinde kiralanan araçlardan yılın 365 günü verim elde edilir. İş kaybına uğranmaz.
Mercedes Benz CLA Serisi kiralamak ve kiralama koşulları hakkında daha detaylı bilgi almak için şubelerimizi ziyaret edebilir veya telefon numaralarımızdan bizleri arayabilirsiniz.

...

BAŞAKŞEHİR GÜNLÜK OTO KİRALAMA


Ati Oto Kiralama Başakşehir şubemiz siz değerli müşterilerine hizmet sunmaya devam ediyor.Günlük araç kiralamak isteyen müşterilerimizin araç kiralama ihtiyaçlarına da cevap veriyoruz.Üstelik en uygun fiyatlarla herhangi bir fark almaksızın.24 saat araç kiralamak istiyorsanız Başakşehir ve diğer şubelerimizi ziyaret edebilir veya telefon numaralarımızdan bizleri 7 gün 24 saat boyunca arayabilirsiniz.

...

BAŞAKŞEHİR MOBİL OTO KİRALAMA


Ati oto kiralamadan hayatınızı kolaylaştıracak bir yenilik daha.Başakşehir de bulunan müşterilerimiz cep telefonlarından www.atiotokiralama.com adlı web sitemizi ziyaret ederek kolay bir şekilde mobil web sitemiz üzerinden araçlarımız hakkın da kolayca bilgi alabilir ve bizlere ulaşabilirler.Başakşehir de günlük araç kiralamanın en kolay yolu Başakşehir ati oto kiralama.

...

Başakşehir Metrokent Oto Kiralama


Araç kiralama söz konusu olduğunda kişiler diğer bütün alışverişlerinde gösterdiği dikkatin çok daha kapsamlısını göstermektedir. Her geçen gün daha da fazla sayıda firma bu konuda müşterilerine hizmet vermeye başlasa da kişiler belli başlı firmaları tercih etmeye devam etmektedirler. Bu firmalarda verilen hizmetler en üst seviye kalitede oluşmakta olup aynı zamanda en uygun fiyatlara da sahiptir. Bunlar da kişilerin alışverişlerindeki en önemli kriterlerinden biri olduğundan, bu araç kiralama firmaları daha çok tercih edilmektedir.

                Başakşehir araç kiralama, müşterilerine her geçen gün daha kaliteli hizmetler sunabilmek adına çalışmalarına ara vermeden devam etmektedir. Bu çalışmalar arasında yer alan en önemli madde ise müşterilerin bütçelerini de koruma altına alan indirim kampanyaları olmaktadır. Bu kampanyalar ile birlikte kişiler hem diledikleri kalitedeki araçlara binebilme imkânına sahip olabilirken aynı zamanda en uygun fiyatlarla bu araçlara binebilmenin büyük mutluluğunu yaşamaktadırlar. Başakşehir araç kiralama firması müşterilerinin gereksiz hiçbir teferruat ile uğraşmaması için işlemleri son derece büyük bir hız ile gerçekleştirmektedir. Bu işlemler sırasında aracın kaskosu ve güvenliği de oldukça dikkatli bir şekilde yapılmaktadır. Böylelikle kişilerin araçları kiraladıkları günler içerisinde başlarına gelebilecek en ufak bir kazada bile güvenlikleri koruma altına alınmış olabilmektedir. Başakşehir araç kiralama firmaları müşterilerine birbirinden farklı özelliklere sahip olan araçları da sunmaktadır. Bu araçlar içerisinde bebe koltuğu, özel navigasyon sistemleri, hızlı geçiş sistemleri ve daha birçok özellikler de bulunmaktadır. Bu gibi özellikler de müşterilerin bu firmaları tercih etmelerinde oldukça etkili olabilmektedir.

 

                Her geçen gün daha fazla sayıda firmanın müşterilerine oto kiralama konusunda hizmet vermeleri ile birlikte piyasada oldukça ciddi bir rekabet meydana gelmektedir. Bu rekabet içerisinde ise kişiler rakiplerinden bir adım önde olabilmek için çalışmalarını sürdürmekte ve sürekli olarak farklılıklar yapmaktadır. Bu gibi durumlar ise müşterilerin bu firmaları tercih etmelerini sağlamakta ve Başakşehir araç kiralama firmalarının rakiplerinden bir adım önde olmasını da sağlamaktadır. Bu firmalar müşterilerine gün geçtikçe daha kaliteli hizmetleri sunmaya ara vermeden devam etmektedir. 

...

Masko Oto Kiralama Hizmetleri


Mobilya çeşit ve dizaynında, zengin ürün yelpazesine kavuşan MASKO, kaliteli ve herkese, her keseye hitap eden  fiyatları ile zengin mobilya çeşidinin  yanında ; genç, bebe, mutfak, büro mobilyaları, aksesuarlar, ev tekstili ile  halı ve cam ürünleriyle de ev ve işyerlerinin  gereksinimlerini  eksiksiz tamamlamak görevini de  üstlenmiştir.Ati Oto Kiralama olarak Masko mobilyacılar çarsısında bulunan veya maskoyu ziyaret eden bireysel veya kurumsal müşterilerimizin araç ihtiyaçlarını karşılamak istemekteyiz.Ucuz ve kaliteli oto kiralamak isteyen müşterilerimiz telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirler.

...

Eyüp Göktürk Oto Kiralama Hizmeti


Göktürk, İstanbul un Avrupa Yakası nda bulunan Eyüp ilçesine bağlı 21 mahalleden biridir. İdari sınırlarına bakıldığında doğusunda ve güneyinde Mithat paşa mahallesi; kuzeyinde odayeri; batısında ise Pirinççi köyleriyle komşudur. İstanbul un tanınmış yerleşimlerinden Kemerburgaz semti de idari olarak Göktürk mahallesi sınırları içinde bulunmaktadır.Ayrıca Göktürk son zaman da yapılan modern projeler ile Göktürk modern bir yaşam merkezi haline gelmiştir.Ati oto kiralama olarak Göktürk ve bölgesindeki müşterilerimizin araç ihtiyaçlarını karşılamak için hizmetnizdeyiz.En yeni araçlar en uygun fiyatlarla ati oto kiralama şubelerinde.Üstelik araç teslimat ücreti almıyoruz.

...

İstoç Oto Kiralama Hizmetleri


İstoç Yapı Kooperatifi Eminönü tarihi yarımadasındaki toptancı Esnafının bir araya gelerek kurduğu ve bünyesinde 35 adet meslek gurubunu barındıran. Toptancı Esnafının Eminönü yarımadasındaki zor şartlarda çalışması, İstanbul içindeki giderek yoğunlaşan trafik, sağlıksız koşullara sahip işyerleri, dar sokaklar, ham maliye, nakliye ve benzeri sorunlar nedeni ile modern çalışma ortamlarına yönelik yeşil alanları bol, çok katlı işyerlerinden kurtulup, müstakil işyerlerine kavuşmak amacı ile kurulmuştur.Ati oto kiralama olarak istoçdaki bireysel ve kurumsal müşterilerimizin ucuz ve kaliteli araç kiralama taleplerine cevap verebilmek için Başakşehir şubemiz ile hizmet vermekteyiz.Başakşehir şubemiz istoça 10 dk uzaklıkta bulunmaktadır.Üstelik siz arayın aracınızı herhangi bir ücret farkı almadan biz getirelim.

...

Sevgililer Günü Araç Kiralama Fırsatları


Sevgililer Günü, her yılın 14 Şubat günü birçok ülkede kutlanan özel gündür.Bizde ati oto kiralama olarak bu özel gününüz de araçsız kalmayın diye siz değerli müşterilerimize özel çok özel fiyat ve avantajlar hazırladık.Detaylı bilgiyi şubelerimizden veya telefon numaralarımızdan arayarak alabilirsiniz.

...

Araç Kiralamak mı ? Yoksa Satın Almak mı ?


Şirketlerin içinden çıkamadığı ya da sürekli gündeme getirdiği sorunlardan biri de "araç kiralamak mı daha avantajlı yoksa satın almak mı" konusudur. Özsermayenin araç alımında kullanılması yapılacak ticaret hacmini ve karlılığı düşürebiliyor.Araç kiralamada ise Kiralanan araçların bakım masrafları, kasko, Zorunlu Mali Mesuliyet Sigortası araç muayeneleri, Motorlu Taşıtlar Vergisi, oluşan hasarların tamiri kiralama şirketi tarafından takip edilir ve ödemeleri gerçekleştirilir. Araç kiralayan bu işlemler için hem zaman kaybetmemiş, hem de işlemleri takip etmesi için de birini görevlendirmemiş olur. Her alanda müşterilerine alternatif çözümler sunan Ati oto kiralama, müşterilerinin kurumsal ve bireysel ihtiyaçlarına uygun günlük veya uzun dönem araç kiralama seçenekleri sunuyor. 

...

ATİ OTO KİRALAMA BAŞAKŞEHİR İNDİRİMLİ ARAÇLARIMIZ SİZİ BEKLİYOR !


1999 yılından beri biz bir aileyiz ilkesi ile yola çıkmış olan Ati oto kiralamada indirimler ve fırsatlar devam ediyor.Siz değerli müşterilerimizi tanımak için Başakşehir şubemize kahve içmeye davet ediyoruz.Size özel sunmuş olduğumuz fiyatlar ve en yeni araç modellerimizle Başakşehir şubemizde hizmetinizdeyiz.Başakşehir de güvenilir ve ucuz araç kiralamak için Başakşehir şubemizi ziyaret edebilir veya telefon numaralarımızdan bizleri arayabilirsiniz....

ATİ OTO KİRALAMA BAŞAKŞEHİR KORSAN FİRMALARA DİKKAT EDİN !


1999 yılında Şahıs işletmesi olarak kurulan ve Sektörde 5 yılını başarıyla tamamlayan daha sonra şirketleşme politikası izleyen bir düşüne yapısıyla 2004 yılında, Ati Otomotiv Ltd. Şti. kurarak günümüze kadar sektördeki yerini ve mevkisini kurumayı başarmıştır. Firmamız aynı zaman da Bakırköy,beylikdüzü ve Başakşehir şubeleri ile siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.Ati turizm olarak siz değerli müşterilerimizi birkaç madde ile araç kiralama konusunda dikkatli olmanız konusunda bilgi vermek istiyoruz.

 


*
Aracınızı mutlaka yasal firmalardan kiralayın. Bu konuda yasal izni olmayan bir yerden kiralamanız, başınıza istemediğiniz dertler açabilir.

*Kiralamak istediğiniz otomobile ait firmanın kurumsal olmasına sabit bir adres ve telefonu ile sürekli hizmet vermesine özen gösteriniz.

*Araç kiralamayı ilk kez yapacaksanız acele etmeyin ve iyi bir araştırma yapın.

*Sözleşme yapmadan araç kiralamayınız.

*Kiralamış olduğunuz araçların firma üzerine kayıtlı olup olmamasına dikkat ediniz.

...

Ati Oto Kiralama Kış Mevsimine Hazır


Araçlara yazlık ve kışlık olmak üzere yılda iki kez bakım yapılırken özellikle kışlık bakımda araçların yağı, suyu, filtreleri, bujileri, fren tertibatları, silecekleri, hortumları, akü ve lastiklerinin kontrol edilmesi büyük önem taşıyor.Ati oto kiralama olarak bu bakımların yapılmasının sürücü ve sürüş güvenliği açısından çok önemli olduğunu biliyoruz ve aniden bastırabilecek ağır kış şartlarına karşı önlemlerimizi aldık.Ati oto kiralama da artık kış mevsimlerinizde de güvenle seyahat edebilirsiniz.Size özel kiralama fırsatlarımızdan yararlanmanız için sizleri ati oto kiralama şubelerine bekliyoruz.Ucuz ve kaliteli araç kiralamanın en kolay yolu ati oto kiralama.

...

Günlük Araç Kiralama Hizmetleri


Günlük Araç Kiralama Hizmetleri

Ekonomik,orta ve lüks segment’den her araç seçeneği en uygun fiyatlar ile ati oto kiralama’da.Tecrübeli personellerimiz geniş araç yelpazemiz ile başakşehir ve beylikdüzü ofislerimizle sizlere hizmet vermekteyiz.Günlük araç kiralama’nın en pratik ve en kolay yolu ati oto kiralama şubelerinde sizleri bekliyor.Üstelik siz yorulmayın aracınızı size herhangi bir araç teslimat ücreti almadan biz teslim edelim.Sizleri şubelerimize tanışmaya bekliyoruz…

...

Halkalı Atakent Lüks Araç Kiralama Hizmetleri


Halkalı atakent,soyak olympiakent,bosphorus city,elite city,defne evleri,akasya evleri bölgesinden araç kiralamak isteyen bütün müşterilerimize ücretsiz araç teslimatı hizmeti ati oto kiralama başakşehir şubesinde.Siz arayın biz aracınızı getirelim.En yeni araçlar en uygun fiyatlar ile ati oto kiralama da sizleri bekliyor...

...

Ucuz Oto Kiralama


Yaz geldi.Tatil sezonu açıldı.Araç kiralamak mı ? istiyorsun.Kiraladığın aracın yeni ve ucuz fiyatlı olmasını mı istiyorsun ? O zaman doğru yerdesin.Sizlere yardımcı olabilmek ve tanışabilmek için sizleri şubelerimize bekliyoruz.

...

Beylikdüzü Oto Kiralama


En ucuz fiyatlı ve en yeni araçlar ati oto kiralama beylikdüzü şubemizde sizleri bekliyor.Beylikdüzü güprınar,Yakuplu,kavaklı,esenyurt,Büyükçekmece,Kumburgaz gibi semtlere ücretsiz araç teslimatı imkanı ati oto kiralama’da.Yapmanız gereken tek şey telefon numaralarımızdan bizleri aramak.

...

Başakşehir Oto Kiralama


İstanbul’da araç kiralamak için yapmanız gereken tek şey ati oto kiralama beylikdüzü ve başakşehir şubelerini ziyaret etmek veya telefon numaralarımızdan bizleri aramak.İstanbul’un avcılar,bahçeşehir,Küçükçekmece,Florya,Bakırköy,merter,Zeytinburnu,yenibosna,Bahçelievler,gibi bir çok semtine ücretsiz araç teslimatı imkanıda ati oto kiralamada.En son model araçlar ve en ucuz fiyatlar ati oto kiralamada sizleri bekliyor.Fırsatları kaçırmayın…

...

Beylikdüzü Günlük Araç Kiralama


Günlük 60 liradan başlayan fiyatlarımız,yenilenen araç filomuz ile beylikdüzü şubemiz sizlere hizmet vermektedir.En uygun fiyatlar ve en uygun koşullar ile araç kiralamak için beylikdüzü ofisimizi arayabilir ve ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

...

Beylikdüzü Rent A Car


Her alanda müşterilerine alternatif çözümler sunan ati rent a car,müşterilerinin kurumsal ve bireysel oto kiralama ihtiyaçlarına uygun çözümler sunuyor.Kurumların ve bireylerin araç kiralama ihtiyaçlarının karşılanması için kısa dönem,uzun dönem ve filo kiralama gibi kiralama seçenekleri sunan ati oto kiralama beylikdüzü şubesi ile hizmetinizdedir.En ucuz fiyata oto kiralama hizmetleri beylikdüzü ati oto kiralama da.

...

UCUZ OTO KİRALAMA


Yaz geldi havalar ısındı.İnsanlar tatil mekanlarına ve denizlere akın etmeye başladı.Sizde bu yazı ve yaz tatilinizi araçsız geçirmek istemiyorsanız,ati oto kiralama ofislerini ziyaret edebilir veya telefon nuramalarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.Ucuz oto kiralamak ve erken rezervasyon fırsatlarımızdan yararlanmak için hemen arayın.

...

BAYRAMA ÖZEL UCUZ ARAÇ KİRALAMA FIRSATLARI


Ramazan Bayramı’nda otobüslerde yaşanan yoğunluğu azaltmak için bakanlığın D2 belgeli otobüslerin kullanımına izin vermesine karşın, biletler tamamen tükendi.Buda araç kiralamaya olan talebi %40 ve %50 oranında arttırdı.Sizde bayramda araçsız kalmak istemiyorsanız,bayram rezervasyonunuzu şimdiden yaptırın.

...

YENİ RENAULT FLUENCE KİRALAMA


Sağlam ve şık, Yeni Renault Fluence dinamizmi ile gözünüzü kamaştıracak ve sağlamlığıyla farkını ortaya koyacak. 

İlk önce yeni ön tasarımı göze çarpıyor, led gündüz farları ve projeksiyon mercekli ön farlar daha güçlü ve daha keskin bir bakış sağlıyor. Renault logosu yeni marka kimliğini daha iyi vurgulamak için siyah fon üzerinden ayırt ediliyor. Çok hızlı, çizgileri akıcı, ilham verici, arzu uyandıran şekilde kendini ortaya koyuyor. Sadece bir kelime onu bir kelime tanımlıyor: Çağdaş.


İçeride ise konfor ve teknoloji gündelik hayatınızı tamamlıyor.

Yeni Fluence ile teknoloji ve kolaylıklar parmaklarınızın ucunda.

Yeni Renault Fluence; kesinlikle modern!

...

UCUZ RENAULT CLİO 4 KİRALAMA


1990 yıllından günümüze gelinceye kadar 11 milyonu geçkin satış rakamıyla ön plana çıkan Renault’un B segmenti temsilcisi Clio, 4. nesliyle otomotiv pazarına merhaba dedi. Geçtiğimiz yıl Floransa’da ilk sürüşünü gerçekleştirildi. Clio 4, en küçük hacimli motor seçeneğiyle filomuza katılıyor.Sizde en ucuz fiyatlarla clio 4 kiralamak isterseniz yapmanız gereken tek şey ati oto kiralamayı aramak.

...

BEYLİKDÜZÜ OTO KİRALAMA


 Beylikdüzü ve bölgesinde ikamet eden müşterilerimize özel fiyatlar ve kiralama koşulları ati oto kiralama.Üstelik aracınızı siz isteyin biz getirelim hemde herhangi bir ücret farkı almadan.Ucuz oto kiralamak için yapmanız gereken tek şey ati oto kiralama beylikdüzü ofisimizi ziyaret etmek.Araç modellerimizi fiyatlarımız ve kiralama koşullarımız hakkında gerekli ve detaylı bilgiyi telefon numaralarımızdan arayarak öğrenebilirsiniz.Ucuz araç kiralamanın adı ati oto kiralama...

...

BAYRAMA ÖZEL UCUZ OTO KİRALAMA


Havalar ısındı.Bayram geldi kapıya dayandı.Peki siz bu sıcak yaz günlerinde,bayram tatilinizi nerede geçireceksiniz ? Akdenizin veya egenin,kızgın kumlarından serin sularına mı atlayacaksınız ? Yoksa memleketinize gidip bayramınızı oradaki sevdiklerinizlemi geçireceksiniz ? Peki size bunun için araç mı lazım ? Doğru yerdesiniz.Ati oto kiralama en ucuz fiyat ve en kaliteli araç filosu ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir.Bayrama özel ucuz oto kiralama hizmeti ve bayrama özel indirimler ati oto kiralama başakşehir ile beylikdüzü şubesinde sizleri bekliyor.Sizde bayram için ucuz oto kiralamak istiyorsanız sizi şubelerimize bekliyoruz.

...

Peugeot 208 Kiralama


Peugeot’un küçük araç felsefesi ile yeni bir model daha dünya ve Türkiye pazarında satışa sunuldu.Küçük sınıf otomobillerde önemli bir yere sahip olan Peugeot gereksiz tüm fazlalıklardan arındırılmış ama dinamizm için tüm ayrıntıları dünmüş olduğu güzel bir araç üretmiş. Dış tasarımda olduğu gibi iç mekanda da cesur davranan Peugeot tasarımcıları direksiyon simidini küçültüp, gösterge tablosunu da yükseğe konumlandırmışlar ve ortaya güzel bir araç çıkmış.Peugeot 208,3ve 5 kapılı karoser çeşitlerinin yanında farklı motor seçeneklerine sahip güzel bir araç.Bizde ati oto kiralama olarak Peugeot 208’in farklı motor ve şanzıman seçeneklerinden oluşan modellerimizi araç filomuza kattık.Sizlerde Peugeot 208’i kullanmak ve bu keyfi yaşamak isterseniz yapmanız gereken tek şey ati oto kiralamayı aramak veya şubelerimizi ziyaret etmek.Ucuz peugeot 208 kiralama ati oto kiralamada.

...

Bahçeşehir Oto Kiralama Hizmetleri


Bahçeşehir, Şehr-i bahçe veya süperkent.Bahçeşehir toki veya diğer yatırımcılar tarafından yapılan toplu konut projeleri ile büyük bir uydu kent halini almıştır.Yerleşim alanının dışında çeşitli ofis ve ticaret merkezleri ile önemli bir iş merkezi haline gelmiştir.Bizde ati oto kiralama olarak burada yaşayan bireylerin ve firmaların kısa ve uzun dönem oto kiralama ihtiyaçlarını karşılamak için beylikdüzü ve başakşehir şubelerimizle bahçeşehir bölgesine hizmet vermekteyiz.Ucuz ve kaliteli oto kiralamak isteyen siz değerli müşterilerimiz beylikdüzü ve bahçeşehir ofislerimizi ziyaret edebilir veya biz ücretsiz olarak bahçeşehirdeki siz değerli müşterilerimize araç teslim edebiliriz.Bahçeşehir de araç kiralamak isteyen müşterilerimizin yapması gereken tek şey bizleri aramak.Sizlere hizmet ediyor olmak bizim için bir onurdur.

...

YAZ MEVSİMİNE ÖZEL ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ


Bahar geldi.Hava sıcaklıkları hissedilebilir derecede artmaya başladı.İstanbul başta olmak üzere tüm türkiyede hava ısınmaya başladı yaz mevsimi yaklaşıyor.Peki ya siz yazın ne yapacaksınız ? Ege ve akdenizde denizin ve güneşin tadınımı çıkaracaksınız yoksa şehir dışındaki akraba ve dostlarınımızı ziyaret edeceksiniz ? Araç mı lazım ? Uygun Fiyatlı mı Olacak ? O zaman doğru yerdesiniz.En son model araçlar en uygun fiyatlar ati oto kiralamada.Yaz için ucuz oto kiralamanın adı ati oto kiralama

...

YURTDIŞI ARAÇ REZERVASYONU


Yurtdışından mı geldiniz ? Araç mı lazım ? Yapmanız gereken tek şey bizleri aramak istediğiniz yerde ve istediğiniz saatde aracınız hazır.Yurtdışından Türkiyeye gelen vatandaşlarımıza özel araç kiralama hizmeti ati oto kiralamada,üstelik km sınırıda yok.Hemde en uygun kiralama koşulları ve en uygun fiyatlarlarla…İstanbul içi ve İstanbul havalimanlarına ücretsiz araç teslimatı hizmetide ati oto kiralamada.

...

UCUZ OTO KİRALAMA,ÜSTELİK ÜCRETSİZ ARAÇ TESLİMATI HİZMETİYLE !


Gezmeye mi gitmek istiyorsunuz ? Araç mı lazım ? İstediğiniz marka ve model araçlar en cazip fiyatlar ile ati oto kiralamada.Kaliteli hizmet alma, kullandığı ürün ve hizmetler ile ilgili şikayet etme, sorumluluklarımız dahilinde bizi dava etme haklarına sahip olmakla birlikte, memnuniyetlerini, güzel anılarını dostlarına ve arkadaşlarına anlatmak, tavsiye etme haklarına da sahiptir. 

Bu düşünceler ile; Ati Otomotiv çalışanları ve iş ortakları, müşterilerimizin memnuniyetini oluşturmak, devamını sağlamakla yükümlüdür. 

...

CNR EXPO OTO KİRALAMA HİZMETLERİ


İstanbul Yeşilköy de 1993 yılında İstanbul Dünya Ticaret Merkezi tarafından ihaleye sunulan alanın CNR tarafından kiralanmasıyla oluşturulan fuar merkezidir. Merkez 1997 yılında 2., 1998 yılında 3 ve 4., 2000 yılında 5,6,7 ve 8. salonların açılması ile genişletilmiştir.

Fuar merkezinin 150.000 m² kapalı, 120.000 m² açık alanı bulunmaktadır. 1 kapalı ve 2 açık, 7500 araçlık otoparkı mevcuttur.

Auto Show ve Avrasya boat show gibi fuarlar bu merkezde düzenlenen önemli fuarlardandır.Bizde ati oto kiralama olarak cnr expo’da bulunan firmalarımıza ve ziyaretçilerimize ucuz araç kiralama hizmeti sunmaktayız.Ayrıca Cnr expo’daki fuar ve organizasyonlara katılan firmalarımız ve ziyaretçilerimiz için ücretsiz teslimat hizmetide vermekteyiz.Cnr expoda araç kiralama,ati oto kiralama.

...

TÜYAP OTO KİRALAMA


Şirket organizasyon faaliyetleri üzerine kurulan tüyap istanbulda kurulmuştur. İlk fuarlarında İstanbul Spor ve Sergi Sarayı ve Etap Marmara Oteli kullanılmış, hızla çoğalan projeler sayısı ve sanayi fuarlarına yöneliş, geniş fuar alanı mekan ihtiyacını da beraberinde getirmiştir. Bunun üzerine, 30 Mart 1987’de İstanbul Sergi Sarayı faaliyete geçirilmiş, çağdaş fuar merkezi ihtiyacının uzun vadede karşılanmasını ise, uluslararası standartlarda modern bir alt yapıya sahip “Tüyap Beylikdüzü Fuar ve Kongre Merkezi’ni” 1996 yılında hizmete açarak sağlamıştır.Tüyapda her yıl çeşitli fuat etkinlikleri düzenlenmekte ve İstanbul dışından binlerce ziyaretçi tüyapa gelmektedir.Bizde ati oto kiralama olarak başta beylikdüzü olmak üzere diğer bütün şubelerimizle buradaki ziyaretçilerimize ve şirketlerimize hizmet vermekteyiz.Tüyapda bulunan ve ucuz araç kiralamak isteyen tüm müşterilerimize ayrıca ücretsiz araç teslimatı hizmetide sunmaktayız.Tüyapda oto kiralamak için yapmanız gereken tek şey bizleri aramak…Sizlere bir telefon kadar yakınız…

...

ŞİŞLİ ARAÇ TRANSFER HİZMETLERİ


Şişli ilçesi hızla değişim içinde 21. yüzyıl İstanbul unun hatta Türkiye ekonomisinin iş ve finans merkezi olma durumundadır. Ticaret ve hizmet sektöründe çalışanlar ağırlıklı birpaya sahiptir.İmalat sanayii daha çok Ayazağa daki Cendere Deresi kıyılarında yoğunlaşmıştır.İmalata dönük tesislerin şehir merkezinden uzaklaştırılmalarıyla bu sektörde çalışan işgücünün payı giderek düşmektedir.Şişli İlçesi nde yaşayanların İstanbul un değişik kesimlerinde çalıştıkları düşünülse de, Şişli katma değer açısından İstanbul ili içinde yüksek paya sahiptir.

Şişli-Mecidiyeköy-Esentepe-Levent-Maslak aksında uzanan Büyükdere Caddesi üzerinde ve çevresindeki bölge Türk finans sektörünün kalbi durumuna gelmiştir.

Dilediğiniz saatte, dilediğiniz adresten havalimanına ulaşmak ya da havalimanından dilediğiniz adrese ulaşmak için tek yapmanız gereken irtibat telefonlarımızdan bizi aramak. İsteğiniz doğrultusunda binek, lüks veya VIP minibüs tipi araçlarımızla sizi veya misafirlerinizi istediğiniz adresten alıp,güvenli ve konforlu bir yolculuğun ardından istenilen adrese bırakalım.

Yapmanız gereken tek şey ati oto kiralamayı aramak.

...

ATİ OTO KİRALAMA MECİDİYEKÖY


Ucuz ve kaliteli araç kiralamanın adı ati oto kiralama şimdi mecidiyeköy ofisiyle hizmetinizdedir.Mecidiyeköy  Şişli nin en büyük semtidir. Levent ve Maslak ile birlikte Kağıthane-Şişli-Beşiktaş üçgenindeki en büyük merkezdir. Mecidiyeköy de Maslak ve Levent gibi bir iş ve finans merkezidir. Mecidiyeköy, bu semtlere, meşhur "Viyadük" üyle ve de meşhur "Büyükdere Caddesi" ile bağlanır.  Cevahir, Astoria ve Profilo AVM burada yer almaktadır.Mecidiyeköy şişli esentepe fulya gibi bölgelerden ucuz araç kiralamak isteyen müşterilerimizi mecidiyeköy ofisimize bekliyoruz.

...

İKİTELLİ ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ UCUZ OTO KİRALAMA


İstanbul un özellikle tarihi yarımada (Fatih-Eminönü), Kağıthane ile Haliç çevresine yayılan, çıkardıkları atık,duman, gürültü vb. gibi insan sağlığına zararlı unsurlarla çevreyi kirleten, bu suretle kente ve kent insanına zarar veren, şehircilik açısından olumsuz bir durum ortaya çıkaran küçük ve orta boy sanayi işletmelerini,meskun alanlar dışında, şehircilik ilkelerine uygun ve her türlü altyapısı hazırlanmış alanlarda toplayarak,çevreye zarar vermeden faaliyetlerinin sürdürmelerini sağlamaktır. Bölgede nüfusu, bölge çalışanları ve günlük ticaret amaçlı insan hareketinin oluşturduğu nüfus oluşturmaktadır. Şu an bölgede çalışan mevcut istihdam  200 – 220 bin kişidir. Ancak tam kapasite istihdam edildiğinde ikitelli organize sanayi bölgesinin nüfusu 300 bin kişi olacaktır.Son yıllarda diğer sanayi bölgeleri ve yerleşim merkezlerinde olduğu gibi ikitelli organize sanayi bölgesinde de ucuz araç kiralama ihtiyacı ortaya çıkmış ve oto kiralamaya yönelik talep artmıştır.Bizde ikitelli organize sanayi bölgesindeki bireysel ve kurumsal araç kiralama ihtiyaçlarına cevap verebilmek amacıyla ikitelli organize sanayi bölgesindeki müşterilerimize teslimat ücreti almadan araç teslimat hizmeti vermekteyiz.Aymakoop sitesi,aykosan sitesi,bağcılar Güngören sanayi sitesi,çevre sanayi sitesi,çorapcılar sanayi sitesi,demirciler sanayi sitesi,dersankoop sanayi sitesi,deparko sanayi sitesi,Dolapdere sanayi sitesi,eskoop sanayi sitesi ,esenler sanayi sitesi,esot sanayi sitesi,galvano teknik sanayi sitesi,giyim sanatkarları sitesi,haseyad sitesi,isteks sanayi sitesi,ipkas sanayi sitesi,imsan sanayi sitesi,biksan sanayi sitesi,isdök sanayi sitesi,keresteciler sitesi,masko sanayi sitesi,Marmara sanayi sitesi,metal iş sanayi sitesi,Atatürk oto sanayi sitesi,pik dökümcüler sanayi sitesi,sefaköy sanayi sitesi,triko center sanayi sitesi,tormak sanayi sitesi,tümsan sanayi sitesi,umum saraçlar sanayi sitesi,heskoop sanayi sitesi,başakşehir sanayi sitesinde ucuz oto kiralamak isteyen siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

...

UCUZ ARAÇ KİRALAMA


 İşin mi var ? Gezmek mi İstiyorsun ? Araç mı lazım ? Ucuz araç kiralamak mı istiyorsun ? Adres tabiî ki ati oto kiralama.Yapmanız gereken şey çok basit,telefon numaralarımızdan bizleri aramak,üstelik siz zahmet etmeyin aracınızı biz size ücretsiz olarak teslim edelim.Ati oto kiralama beylikdüzü ve başakşehir şubeleriyle siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir.Ayrıca Bakırköy,Bahçelievler,avcılar,Küçükçekmece,Florya,ıspartakule,bahçeşehir,soyak olimpiya kent,bosphorus city gibi yerleşim merkezlerinede kaliteli ve ucuz araç kiralama hizmeti sunmaktayız

...

HALKALI ATAKENT OTO KİRALAMA HİZMETİ


Yeni toplukonut projeleri ve alışveriş merkezleri ile Atakent gözde bir yerleşim merkezi haline gelmiştir.Halkalı toplukonutlar,soyak olimpiyakent ve ıhlamur evleri bölgesinde ucuz oto kiralama için yapmanız gereken tek şey ati oto kiralamayı aramak.

...

İSTANBUL OTO KİRALAMA HİZMETİ


 Türkiyenin turizm ve kültürel açıdan en önemli ve büyük olan şehri istanbuldur.İstanbul tarihi anıtlar,yapıtlar ve bir boğaza sahip olmasından dolayı dünyadaki  önemli turizm merkezlerinden birisidir.Her yıl istanbulu milyonlarca turist ziyaret etmektedir.Şehrimize kent dışından hava yolu ile ulaşım için iki adet havalimanı bulunmaktadır.Bunlar Atatürk havalimanı ve Sabiha gökçen havalimanıdır.Ayrıca bir adet şehirlarası ve uluslar arası tren garıda mevcuttur.Kara yolu ile ulaşımda kullanılan büyük İstanbul otogarıda 1994 senesinden beri hizmet vermektedir.Bizde istanbulu ziyaret etmek istanbulda ucuz oto kiralamak isteyen siz değerli müşterilerimize Atatürk havalimanı,Sabiha gökçen havalimanı ve İstanbul otogarından ücretsiz araç teslim ediyoruz.Ayrıca Sultanahmet,fatih,Eminönü,Üsküdar,gibi istanbulun turizm merkezlerine de hizmet vermekteyiz.istanbulda ucuz oto kiralamanın adı ati oto kiralama.

...

Peugeot 301 Ati oto kiralamada...


 Peugeotun yeni sedan modeli peugeot 301 en ucuz fiyat ve cazip ödeme koşulları ile ati oto kiralamada.Peugeot 301 kiralamak için yapmanız gereken tek şey telefon numaralarımızdan bizi aramak.Üstelik istanbul içi ücretsiz araç teslimatı hizmetiyle...

...

ISPARTAKULE OTO KİRALAMA HİZMETLERİ


Avrupa Yakası nda markalı konut projelerinin merkezi haline gelen Bahçeşehir - Ispartakule,insanların sosyal, alışveriş ve yaşam ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap veren yeni bir cazibe merkezi haline gelmiştir.Bizde ati oto kiralama olarak bu bölgeden gelen araç kiralama taleplerini karşılayabilmek için ıspartakule bölgesinden oto kiralamak isteyen müşterilerimize ücretsiz araç teslimatı hizmeti sunuyoruz.

...

KAYAŞEHİR OTO KİRALAMA


 Oto kiralama sektörü günümüzde hem firmalar hemde şahışlar için çok avantajlı bir hale gelmiştir.Orta ölçekli ve büyük ölçekli firmalar ile şahışlar araç ihtiyaçlarını artık oto kiralama sektörü ile gidermektedir.Oto kiralamada sektörüde artık lüks olmaktan çıkmış ve artık bir ihtiyaç halini almıştır.Bizde ati oto kiralama olarak başakşehir ve bölgesinden gelen araç kiralama taleplerini göz onunda bulundurarak başakşehir şubemizi hizmete açtık.Ayrıca kayaşehirden ucuz oto kiralamak isteyen müşterilerimize ücretsiz araç teslimatı hizmeti vermekteyiz.Kayaşehirde araç kiralamanın ve ucuz fiyatlı araç kiralamanın tek adresi ati oto kiralama.

...

YENİ PEUGEOT 301 ATİ OTO KİRALAMADA !


 Markanın tüm dünyada satış hacmi açısından zamanla en önemli modellerinden biri olacak Peugeot 301, sınıfının merkezinde konumlanıyor. Araç, satışa sunulacağı farklı pazarların beklentilerine uyarlanmış olan modern bir tasarım ve standartlar sunuyor.


301, sıcak ülkeler, soğuk ülkeler, bozuk yollar gibi farklı kullanım ve yol koşullarına uyum gösterecek şekilde geliştirildi.

Karakterli tasarımı ve modern görünüşü ile Peugeot 301 şimdi ati oto kiralamada.Ucuz Peugeot 301 kiralamak istiyorsanız ati oto kiralamayı arayın.

...

UCUZ OTO KİRALAMANIN ADI ATİ OTO KİRALAMA


 İşinizmi var ? Gezmek ve keyif verici anlar yaşamak istiyorsanız, tatil döneminizde bir araç kiralamak istiyorsanız,kiralayacağınız arabanın en son model olmasını istiyorsanız,ucuz oto kiralamak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey ati oto kiralamayı aramak.Ati oto kiralama istanbulun Bakırköy,başakşehir,avcılar,Küçükçekmece,Florya,Bayrampaşa,Topkapı,Zeytinburnu,Bahçelievler,yenibosna,bahçeşehir,beylikdüzü gibi bütün ilçelerine hizmet vermektedir.Ayrıca Atatürk havalimanı ve Sabiha gökçen havalimanına ucuz oto kiralama hizmetimizde bulunmaktadır.

...

ATİ OTO KİRALAMA BAKIRKÖY


 Bakırköy istanbulun en sosyal ilçelerindendir.Bakırköy ilçesinin İstanbul ekonomisinde önemli bir yeri vardır.İlçede bir çok restaurant,finans kuruluşu,iş merkezleri,avm’ler,büyük ve önemli spor kompleksleri bulunmaktadır.Ayrıca türkiyenin en büyük havalimanı olan Atatürk havalimanıda Bakırköy sınırları içerisinde bulunmaktadır.Bakırköyü hergün binlerce insan çeşitli sebeplerle ziyaret etmekte ve Atatürk havalimanına hergün binlerce yolcu inmektedir.1999 yılından beri Bakırköy şubemizde siz değerli müşterilerimize hizmet veriyor olmanın gururunu yaşıyoruz.Zeytinburnu,Yeşilköy,Florya,Bahçelievler,Güngören,yenibosna,Topkapı,cevizlibağ ve Küçükçekmece bölgesinde bulunan ve ucuz araç kiralamak isteyen herkes ati oto kiralama Bakırköy şubesine kolayca ulaşabilir.Ayrıca Atatürk havalimanından araç kiralamak isteyen siz değerli müşterilerimizde ücretsiz araç teslimatı imkanı sunuyoruz.

...

ATİ OTO KİRALAMA BEYLİKDÜZÜ


 Beylikdüzü, istanbul’un batıdaki ilçelerinden biridir. Beylikdüzü istanbul un gecekondu yapılaşması olmayan nadir ilçelerinden birisidir. Toplu konut projeleri ve lüks sitelere ev sahipliği yapan ilçede belediyenin yaptığı araştırmada yaşayanların yüzde 40 ının üniversite mezunu olduğu söylenmektedir.Beylikdüzü,havaalanına 21.km uzaklıktadır.Ayrıca Silivri,hadımköy,Büyükçekmece,esenyurt ve  avcılarda araç kiralamak isteyen değerli müşterilerimiz beylikdüzü şubemizi ziyaret edebilirler.Ati rent a car olarak beylikdüzü ve komşu ilçelerine daha iyi hizmet verebilmek için 2012 yılında 3.şubemizi beylikdüzünde hizmete açtık.Amacımız buradaki oto kiralama ihtiyacına cevap vermek,müşterilerimizi memnun etmek ve bu memnuniyetin devamını sağlamaktır.Ucuz ve kaliteli araç kiralama için en uygun adres ati oto kiralama.

...

Başakşehir şubemizle hizmetinizdeyiz !


 Başakşehir,istanbulun gelişmekte olan yeni ilçelerinden birisidir.İlçede sosyal yaşam alanları sürekli gelişmekte ve yerleşim artmaktadır.Toki tarafından gerçekleştirilen kayaşehir projeside bu ilçenin sınırları içerisinde yer almaktadır..Ayrıca 193,750 olan nüfus sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Başakşehir İlçesi nde sanayi sektörü‚ ekonomik yapı içinde önemli bir yer tutmaktadır. İstanbul Metropoliten Alanı içerisinde yer alan iki organize sanayi bölgesinden biri olan ve TEM otoyolunun hemen kuzeyinde 700 hektar alan üzerinde kurulan İkitelli Organize Küçük Sanayi Bölgesi‚ ilçede sanayi sektörünün diğer sektörler içinde büyük bir yüzde ile yer almasını sağlamıştır.Ati rent a car olarak bu faktörleri ve başakşehirden ilçesinden gelen araç kiralama taleplerini dikkate alarak 2011 yılında başakşehir şubemizi açtık.İkitelli  organize sanayi bölgesi,bahçeşehir,ıspartakule,halkalı ve kayaşehirde araç kiralamak isteyen değerli müşterilerimiz Ati rent a car başakşehir şubesini ziyaret edebilirler.Ucuz ve kaliteli araç kiralama için yapmanız gereken şey bizi aramak.

...

Baslik4


...

Baslik3


...

Baslik2


...

Baslik1


...

Baslik4


...

Baslik3


...

Baslik2


...

Baslik1


...