ŞİŞLİ ARAÇ TRANSFER HİZMETLERİ

ŞİŞLİ ARAÇ TRANSFER HİZMETLERİ

Şişli ilçesi hızla değişim içinde 21. yüzyıl İstanbul unun hatta Türkiye ekonomisinin iş ve finans merkezi olma durumundadır. Ticaret ve hizmet sektöründe çalışanlar ağırlıklı birpaya sahiptir.İmalat sanayii daha çok Ayazağa daki Cendere Deresi kıyılarında yoğunlaşmıştır.İmalata dönük tesislerin şehir merkezinden uzaklaştırılmalarıyla bu sektörde çalışan işgücünün payı giderek düşmektedir.Şişli İlçesi nde yaşayanların İstanbul un değişik kesimlerinde çalıştıkları düşünülse de, Şişli katma değer açısından İstanbul ili içinde yüksek paya sahiptir.

Şişli-Mecidiyeköy-Esentepe-Levent-Maslak aksında uzanan Büyükdere Caddesi üzerinde ve çevresindeki bölge Türk finans sektörünün kalbi durumuna gelmiştir.

Dilediğiniz saatte, dilediğiniz adresten havalimanına ulaşmak ya da havalimanından dilediğiniz adrese ulaşmak için tek yapmanız gereken irtibat telefonlarımızdan bizi aramak. İsteğiniz doğrultusunda binek, lüks veya VIP minibüs tipi araçlarımızla sizi veya misafirlerinizi istediğiniz adresten alıp,güvenli ve konforlu bir yolculuğun ardından istenilen adrese bırakalım.

Yapmanız gereken tek şey ati oto kiralamayı aramak.