MERCEDES BENZ CLA SERİSİ KİRALAMA

MERCEDES BENZ CLA SERİSİ KİRALAMA

 Mercedes-Benz CLA, Alman otomobil üreticisi Mercedes-Benz  tarafından üretilen 4-kapılı bir kompakt sedandır.2012 yılında Concept Style Coupe adıyla ön gösterimi yapılmış, 2013 yılının Ocak ayında C117 model koduyla Kuzey Amerika Dünya Otomobil Fuarında, ardından da Osaka Otomobil Fuarında (CLA 180) tanıtılmıştır.

Ülkemizde CLA 180 CDI, CLA 200 ve CLA 45 AMG 4MATIC versiyonları satılmaktadır.

Ati Oto Kiralama olarak Kurumların araç ihtiyaçlarının karşılanması ve Mercedes Benz CLA kiralamak isteyen  müşterilerimize dönemsel uzun dönemli 1 yıldan 3 yıla kadar araç kiralama ve filo yönetimi hizmeti vermekteyiz. ATİ den uzun süreli araç kiralayan firmalar, finansal ve insan kaynaklarını araçlar için kullanmamış olurlar. Bu kaynakları kendi iş alanlarında daha verimli değerlendirebilirler. Ayrıca şirket bilançosunda likidite sağlanmış olur. 

MALİYET TASARRUFU Uzmanlık alanı Filo Yönetimi olan ATİ Filo Kiralama, bu alandaki önemli girdi kalemlerinde ölçek ekomosinden faydalanarak tasarruf sağlamaktadır. Bu tasarruf müşterilerimize yansımaktadır. 

KONTROL KOLAYLIĞI, DÜZGÜN NAKİT AKIŞI VE ZAMAN TASARRUFU Araç masraflarıyla ilgili %100 kontrole sahip olunur. Düzgün ve kesin nakit akışı sağlanmış olur. Beklenmeyen masraflarla karşılaşılmaz. Araçlarla ilgili personel zaman tasarrufu elde eder. 

365 GÜN VERİM ATİ Yedek Araç Hizmeti sayesinde kiralanan araçlardan yılın 365 günü verim elde edilir. İş kaybına uğranmaz.
Mercedes Benz CLA Serisi kiralamak ve kiralama koşulları hakkında daha detaylı bilgi almak için şubelerimizi ziyaret edebilir veya telefon numaralarımızdan bizleri arayabilirsiniz.