İstanbul Giyimkent Araç Kiralama

İstanbul Giyimkent Araç Kiralama

1985 Mayıs ayında  “S.S. İstanbul Giyim Eşyası İmalat ve Toptan Satıcıları Toplu İşyeri Yapı Kooperatifi” olarak kuruluş işlemlerini başlattılar. 25-30 yıl öncesini hatırlayanlar, O günlerde İSTOÇ`un temelinin atıldığını, Perşembe pazarının yerine PERPA`nın, Unkapanı’ndaki kuru gıdacıların yerine  MEGA CENTER ın yapıldığı ve  Yeni HAL ın Bayrampaşa ya taşındığını bilirler.

Araç kiralamak, günümüz koşullarının her geçen gün daha da yaygınlaşan bir hizmetidir. Araç satın alındığında sadece gidilecek yerlere daha rahat ve daha keyifli gitmek ile kalmamakta beraberinde birçok masrafı da getirmektedir. Bu nedenle de kişiler bütçe yetersizliğinden dolayı araba satın almak yerine araç kiralama imkânlarından faydalanmayı tercih etmektedirler..

Bizde giyimkent’de yer alan müşterilerinizin bireysel ve kurumsal araç kiralama ihtiyaçlarına cevap vermek istemekteyiz.Giyimkent’de ki müşterilerimiz araç kiralamak için telefon numalarımızdan bizleri arayabilir yada web sitemiz üzerinden rezervasyon formu doldurabilirler.