Hakkımızda

Hakkımızda

Sektördeki gücünü ve kalıcılığını müşteriye odaklılık ve yaratıcılık ilkesiyle sağlayan Ati Otomotiv; kiralama ve kiralama sonrasındaki; kaliteli ve güvenilir yaklaşımı, geniş hizmet ağı ve ulaştığı müşteri kitlesi ile sektöründe önemli bir yere sahiptir. 

1999 yılında Şahıs işletmesi olarak kurulan ve Sektörde 5 yılını başarıyla tamamlayan daha sonra şirketleşme politikası izleyen bir düşüne yapısıyla 2004 yılında, Ati Otomotiv Ltd. Şti. kurarak günümüze kadar sektördeki yerini ve mevkisini kurumayı başarmıştır. Firmamız aynı yılda İkitelli Şubesi ile de hizmet vermeye başlamıştır. 

Her alanda müşterilerine alternatif çözümler sunan Ati Otomotiv, müşterilerinin kurumsal ve bireysel ihtiyaçlarına uygun çözümler sunuyor. 

Kurumların araç ihtiyaçlarının karşılanması için dönemsel 1’aydan 1 yıla, uzun dönemli 1 yıldan 3 yıla kadar araç kiralama ve filo yönetimi hizmeti veriliyor. 

KALİTE POLİTİKAMIZ
Misyon, vizyon ve değerlerimiz doğrultusunda kitlelerin ihtiyaç ve beklentilerini göz önünde bulundurarak, sürekli iyileşmeyi sağlamak, çağdaş bilgi ve yönetim sistemleri ve teknolojilerini kullanmak, yasa ve yönetmeliklere uygun olarak çalışmak, bu amaçla oluşturulan sistemleri gelecek nesillere taşımak, yönetim felsefemiz ve kalite politikamızdır. 

MÜŞTERİLERİMİZ
Kaliteli hizmet alma, kullandığı ürün ve hizmetler ile ilgili şikayet etme, sorumluluklarımız dahilinde bizi dava etme haklarına sahip olmakla birlikte, memnuniyetlerini, güzel anılarını dostlarına ve arkadaşlarına anlatmak, tavsiye etme haklarına da sahiptir. 

Bu düşünceler ile; Ati Otomotiv çalışanları ve iş ortakları, müşterilerimizin memnuniyetini oluşturmak, devamını sağlamakla yükümlüdür.